Placówki
ul. Władysława IV 1c (Nasz Przyjazny Dom)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie co drugi czwartek o 18:00
Starogard Gdański
ul. Lubichowska 14 (CH KOCIEWIE)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi wtorek o 17:00
ul. Wodnika 28 (Spa Osowa)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi piątek o 18:00 (19:15)
online
POLSKA
W tej placówce prowadzimy kursy indywidualne online, grupowe online, birth school in English
ul. Parkowa 1
(Centrum Handlowe PARKOVA, II piętro, wejście do lokalu przedszkola)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi wtorek o 17:45 (19:00)
ul. Ateny 17 LU3 (budynek żłobka)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugą środę o 17:45 (19:00)
ul. Mjr. H. Sucharskiego 10
(Szkoła Podstawowa nr 44)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi poniedziałek o 17:45 (19:00)
ul. Gdańska 17 A (Centrum Salubre)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie co drugą środę o 19:00 (20:15)
ul. Grunwaldzka 355 (Sklep Mama i Ja, I piętro)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi poniedziałek o 17:30 (18:45)
ul. Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Marusarzówny 10
(wjazd przez szlaban na teren szkoły i kierować się w stronę części sportowej z basenem)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi wtorek o 18:30 (I grupa) / 19:40 (II grupa)
ul. Przywidzka 7, (Przedszkole Mega Mocni)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugą środę o 18:00 (19:15)
ul. Leśna 2B (Przedszkole i Żłobek MegaMocni Rotmanka)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online w co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie w co drugi poniedziałek o 17:00 (18:15)
ul. Gdańska 30 (Przedszkole Montessori)
wejście od strony ul. Gniewowskiej
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie co drugą środę o 17:10
ul. Dworcowa 5 (budynek PZSP „Medyk”)
Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online co drugi czwartek o 18:00
Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie co drugi wtorek o 18:00