Jak radzić sobie z niepokojem w ciąży? 06.08 - Super Mama - Szkoła Rodzenia

Jak radzić sobie z niepokojem w ciąży?

Warsztaty online z psycholog Anną Wisłowską

Jak radzić sobie z niepokojem w ciąży? – Co robić gdy nie możesz przestać myśleć, o tym co pójdzie nie tak?

Wszyscy od czasu do czasu odczuwamy niepokój. W ciąży jednak możemy odczuwać go silniej. Na szczęście istnieją sposoby na opanowanie lęku w czasie ciąży i odzyskanie spokoju, którego w tym niezwykłym czasie  potrzebujesz Ty i twoje maleństwo. Podczas webinaru zapoznasz się z konkretnymi wskazówkami, jak radzić sobie z niepokojem o zdrowie  i zmartwieniami, którego mogą narastać wraz z rozwojem ciąży. Dowiesz się, co robić, gdy nie możesz przestać myśleć o tym, co pójdzie nie tak.

Anna Wisłowska jest psychologiem i autorką programu „Właściwa Ty”. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a także studia podyplomowe w tematyce pomocy psychologicznej w obszarze seksuologii. Pomaga swoim klientom przejść od poczucia samotności do intymnych relacji. Od depresji do rozkwitu. Od trwania w starych, ograniczających schematach, do otwierania się na nowe możliwości.

📆 Kiedy: 06.08.2020 – czwartek
⌚ Godzina: 11:00
💰 Koszt: BEZPŁATNIE

Nasze warsztaty:

✅ są przeprowadzane na najlepszej platformie do wideokonferencji zoom.us
✅ uczestnicy mogą (ale nie muszą) widzieć się wzajemnie i aktywnie uczestniczyć w zajęciach
✅ każdy może brać udział w dyskusji lub pisać pytania na czacie
✅ link do warsztatu otrzymujesz w dniu wydarzenia

Zapisz się na to (06.08) lub inne szkolenie:

Termin rozpoczęcia kursów
Typ kursu