Rozszerzanie diety dziecka od 5 miesiąca życia 03.09

Rozszerzanie diety dziecka od 5 miesiąca życia

Warsztaty online z doradcą żywienia Anną Nowak

Live z ekspertem – Rozszerzanie diety od 5 miesiąca życia

Rozszerzanie diety niemowlaka to bardzo ważny element w jego prawidłowym rozwoju i jak się nieraz okazuje – początki bywają trudne, a nawet  stresujące dla młodych rodziców. Jeśli zastanawiasz się co i jak podać maluchowi na początek, ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

– Aby ułatwić Ci wprowadzanie pokarmów stałych do diety dziecka, zapraszamy na webinar, przygotowany we współpracy z Femaltiker – @mlekomamyrzadzi. Dowiedz się, dlaczego prawidłowe rozszerzenie diety jest tak ważnym elementem w życiu każdego malucha.

Podczas webinaru zapoznasz się z konkretnymi wskazówkami, jak wspierać laktacje podczas rozszerzania diety dziecka i kiedy zacząć rozszerzanie diety. Dowiesz się, czym jest i jak obliczać bilans wodny dziecka. Gdzie i czym karmić. Jak wdrażać prawidłowe nawyki żywieniowe, już od 1 posiłku. Od jakich produktów zacząć rozszerzanie diety i jakie metody stosować. Nie zabraknie informacji o produktach zwiększających ryzyko alergii. Na czym polega metoda BLW, kiedy ją zastosować i w jakich przypadkach. Nie zabraknie również informacji o suplementacji dla dzieci. Ale to nie wszystko… bo podczas webinaru Anna Nowak zaprezentuje również przykładowe przepisy oraz podpowie jak samodzielnie przygotować słoiczki dla maleństwa – w co warto się zaopatrzyć, aby ułatwić sobie pracę.

Anna Nowak – doradca żywienia, instruktor kobiet ciężarnych, prywatnie mama 14-miesięcznej Tosi. Serdecznie zaprasza na webinar, podczas którego przedstawi zalecenia WHO dotyczące żywienia dzieci. Opowie w jaki sposób, już od pierwszego posiłku, wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe.

📆 Kiedy: 03.09.2020 – czwartek
⌚ Godzina: 20:30
💰 Koszt: BEZPŁATNIE

Nasze warsztaty:

✅ są przeprowadzane na najlepszej platformie do wideokonferencji zoom.us
✅ uczestnicy mogą (ale nie muszą) widzieć się wzajemnie i aktywnie uczestniczyć w zajęciach
✅ każdy może brać udział w dyskusji lub pisać pytania na czacie
✅ link do warsztatu otrzymujesz w dniu wydarzenia

Zapisz się na to (03.09) lub inne szkolenie:

Termin rozpoczęcia kursów
Typ kursu