Położna do porodu - Super Mama - Szkoła Rodzenia

Położna do porodu

Proponujemy Państwu nasze doświadczenie, wiedzę oraz wsparcie przed, podczas oraz po porodzie.
Nasze serdeczne położne sprawią, że okres oczekiwania na poród przebiegnie w spokoju. Jesteśmy dyspozycyjni na 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po Twoim terminie rozwiązania. To cały miesiąc oczekwania wraz z Tobą na najważniejszy dzień w Twoim życiu.
Obsługujemy Trójmiasto, Pruszcz Gdański oraz Rumię

W jaki sposób pomaga Doula

W celu przygotowania rodziców na przyjście dziecka na świat, opowie o I i II okresie porodu, na czym polega poród aktywny, nauczy oddychania torem brzusznym, przećwiczy techniki parcia.

Będzie sprawować opiekę nad mamą i dzieckiem obserwując postęp porodu, kondycję mamy i dziecka. Spróbuje wspólnie z rodzicami dobrać naturalne metody łagodzenia bólu oraz techniki masażu i dotyku. Spróbuje zachęcić mamę podczas porodu do przyjmowania aktywnych pozycji, przyśpieszających I okres porodu. W odpowiednim czasie zaproponuje wyjazd do wybranego szpitala. Na miejscu nadal będzie sprawować opiekę nad rodzącą, ponadto – jeśli zajdzie taka potrzeba – będzie mediatorem pomiędzy rodzicami a personelem medycznym.

Po porodzie możecie Państwo skorzystać z doświadczonej połoznej rodzinnej, która współpracuje z Doulą. Położna przyjedzie pomóc świeżo upieczonej mamie – przystawi dziecko do piersi, nauczy bezpiecznych chwytów do przewijania czy noszenia noworodka, wesprze przy pierwszych próbach kąpieli. Skontroluje stan matki i dziecka. Odpowie na nurtujące rodziców pytania. Można zamówić nawet do 6ciu takich wizyt, które będą refundowane przez NFZ na podstawie wyboru położnej.

Towarzyszenie w porodzie bez wyboru naszej położnej rodzinnej 1 599,00 zł
Towarzyszenie w porodzie z wyborem naszej położnej rodzinnej 1 399,00 zł

Dokonanie wyboru naszej położnej rodzinnej jest bezpłatne i uprawnia mamę do skorzystania z opieki po porodzie podczas bezpłatnych wizyt domowych (na NFZ).


PRZED ZAKUPIENIEM USŁUGI W NASZYM SKLEPIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI mailowo biuro@supermama.edu.pl