Gdańsk Wrzeszcz - Super Mama - Szkoła Rodzenia

Wileńska 44
80-215 Gdańsk
Szpital Swissmed

tel.: 505-09-10-20 / 535-555-536
e-mail: biuro@supermama.edu.pl

Kursy Szkoły Rodzenia

CAŁKOWITY KOSZT
SZKOŁA RODZENIA
26pln

Kurs Standardowy na NFZ

Całkowity koszt kursu dla kobiety w ciąży, które ukończyły 20 tydzień ciąży wynosi 26 zł. Kurs obejmuje 10 godzin teoretycznych oraz nielimitowaną ilość gimnastyk dla kobiet w ciąży.
CAŁKOWITY KOSZT
SZKOŁA RODZENIA
76pln

Kurs Standardowy na NFZ (os.towarzysząca)

Całkowity koszt kursu dla osoby towarzyszącej wynosi 76 zł. Partnerzy mogą brać udział w 10 zajęciach teoretyczno-praktycznych. Gimnastyka przeznaczona jest tylko dla Pań w ciąży.
SZKOŁA RODZENIA
od350pln

Kurs Indywidualny

Chciałabyś uczestniczyć w szkole rodzenia, ale lekarz zalecił Ci oszczędzający tryb życia, chcesz sobie przypomnieć tylko niektóre zagadnienia lub godziny zajęć grupowych Ci nie odpowiadają? Ten kurs jest dla Ciebie! Kurs składa się z trzech ok 1,5 godzinnych spotkań. Terminy spotkań dopasowujemy do preferencji ciężarnej.
SZKOŁA RODZENIA
od350pln

Kurs Weekendowy

Nie masz czasu w tygodniu, nie możesz zgać grafiku z mężem lub po prostu Twój poród jest tuż tuż i nie zdążysz ukończyć kursu standarowego? Ten kurs realizujemy w 4 kolejne soboty. Każde spotkanie trwa ok 2,5 godziny. To jedyny kurs szkoły rodzenia, w którym zawarty jest aż 2 godzinny kurs udzielania pierwszej pomocy noworodkom.