fbpx
Położna

Jestem położną od 2003 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Klinice Położniczo - Ginekologicznej UCK w Gdańsku na oddziale Noworodków. Praca z maluszkami od chwili ich narodzin, jak również opieka i pomoc świeżo upieczonej mamie były moją pasją przez całą moją szpitalną karierę zawodową. Obecnie kontynuuję swoje powołanie pracując jako położna środowiskowo - rodzinna w "Super Mamie" zarówno prowadząc zajęcia szkoły rodzenia oraz na wizytach patronażowych w środowisku domowym małych pacjentów. Zadowolenie oraz uśmiech na twarzach rodziców oraz zdrowy rozwój dzieciaczków daje mi dużo satysfakcji i poczucie spełnienia zawodowego.
Jestem również absolwentką wielu rożnych kursów medycznych, dzięki którym mogę pogłębiać swą wiedzę i przekazywać niezbędne wiadomości swym podopiecznym w różnych problematycznych sytuacjach. Chętnie uczestniczę w kolejnych kursach i konferencjach naukowych, dzięki czemu mogę poszerzać i uaktualniać zdobytą wiedzę medyczną.
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci, które dają mi dużo radości i pozwalają spełniać się w kolejnej pasji jaką jest macierzyństwo. Miłość i wsparcie moich najbliższych daje mi siłę i wiarę w to, że spełniając swoje marzenia możemy tym uszczęśliwiać również innych.